środa, 13 lipca 2016

Michał Szpak na sczycie zestawienia OLIS!

Fantastyczny występ i ósme miejsce na konkursie Eurowizji, status Złotej Płyty za sprzedaż albumu „Byle Być Sobą”, SuperJedynka oraz Grand Prix festiwalu w Opolu, to tylko niektóre z osiągnięć na drodze artystycznej Michała Szpaka. Dziś Artysta może pochwalić się I miejscem na liście OLIS!

Pierwsze miejsce Oficjalnej Listy Sprzedaży to niewątpliwie marzenie niejednego polskiego wykonawcy. Michał Szpak swoim sukcesem udowadnia, że wytrwałe dążenie do celu, bez względu na przeszkody, może się opłacać. Jego album „Byle Być Sobą” od 17 tygodni utrzymuje się w czołówce listy najlepiej sprzedających się wydawnictw muzycznych w Polsce. Według najnowszego notowania OLIS, krążek „Byle Być Sobą”, będący po raz 18 w zestawieniu, wspiął się na podium, osiągając I miejsce.
„Byle Być Sobą” to materiał, który wymyka się spod prób jakiejkolwiek klasyfikacji gatunkowej. Zupełnie jak jego autor, który nie daje się zaszufladkować. Album zawiera 12 zróżnicowanych stylistycznie nagrań, odzwierciedlających zainteresowania Artysty przede wszystkim klimatem twórczości lat 80-tych i 90-tych, a nawet jego zamiłowanie do muzyki symfonicznej. W większości kompozycji słyszymy „żywe” instrumenty. Poza tradycyjnym instrumentarium na płycie można usłyszeć również skrzypce, altówkę, wiolonczelę czy kontrabas, a dzięki swoim niespotykanym umiejętnościom wokalnym Michał buduje niezwykły nastrój.
PR: Sony Music Poland

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz