czwartek, 28 lipca 2016

Major Lazer z nowym singlem „Cold Water” (feat. Justin Bieber & MØ)

Amerykański kolektyw Major Lazer - twórca hitu „Lean On”, a którego główną postacią jest Diplo, przygotował kolejny przebojowy singiel pt. „Cold Water” wraz z Justinem Bieberem i duńską wokalistką MØ.

Każdy czasem czuje się źle i potrzebuje odlecieć. Warto też pamiętać, że są wokół nas osoby, które wiele by zrobiły, aby pomóc nam w trudnych chwilach. O tym właśnie na początku piosenki „Cold Wate” śpiewa Justin Bieber.
Singlowa kompozycja, którą stworzyli Diplo, Walshy Fire i Jillionaire przy wsparciu kompozytorskim - Eda Sheerana oraz producenckim Benny'ego Blanco, zadebiutowała  oficjalnie 22 lipca br. i zapowiada się na jeden z wielkich hitów tego lata! „Cold Water” zwiastuje czwarty album Major Lazer zatytułowany „Music Is The Weapon”.

„Od lat próbowałem stworzyć coś razem z Bennym i Edem. Nagrać z nimi odpowiednią piosenkę, która pasowałaby do każdego z nas. Wiedziałem, że ta będzie odpowiednia. Na dodatek we właściwym momencie zwróciliśmy się o pomoc do Justina, któremu również bardzo się spodobała” – opowiada o genezie utworu Diplo.
„Pomyślałem, że może warto byłoby dodać jeszcze jeden głos, a że MØ jest prawie jak rodzina, zwróciłem się do niej”.


„Cold Water” jest następcą przebojowych singli „Light It Up” (feat. Nyla & Fuse ODG) oraz „Lean On” (1,5 mld. odtworzeń na YouTube i 820 mln. streamów na Spotify, co tym samym jest rekordem tego serwisu streamingowego!). 

 
 
 
 
Warner Music Poland

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz