poniedziałek, 4 lipca 2016

ESKA MUSIC AWARDS 2016: Ogłoszenie nominacji już dzisiaj!

Eska Music Awards to jedna z najważniejszych nagród polskiego przemysłu muzycznego, przyznawana przez słuchaczy Radia Eska od 2002 roku. W tym roku gala rozdania statuetek odbędzie się już czwarty raz z rzędu w Szczecinie - 26 sierpnia!
Już dzisiaj o godz. 20:00 po raz pierwszy słuchacze, widzowie i Internauci będą mogli śledzić na żywo w Radiu ESKA, ESKA TV, na eska.pl, eskaGO oraz mediach społecznościowych ogłoszenie nominacji do ESKA Music Awards 2016. Uroczystość poprowadzą prezenterzy ESKI - Ola Kot i Krzysztof „Jankes” Jankowski.
 Po raz pierwszy tradycyjna gala ogłoszenia nominacji do ESKA Music Awards zostanie zastąpiona transmisją na żywo ze studia telewizyjnego (należącego do Grupy ZPR Media). Ogłoszenie nominacji będzie transmitowane symultanicznie we wszystkich kanałach brandu ESKA: radiu, telewizji, Internecie. Wydarzenie dostępne będzie także w mediach społecznościowych - m.in. w postaci live streamingu na Facebooku, na największych polskich fanpage’ach medialnych Radia ESKA i ESKA TV oraz profilach w aplikacji Snapchat. Wydarzenie uświetni występ Mesajah – nominowanego do ESKA Music Awards 2014 w kategorii Najlepszy Artysta.
Nominacje do ESKA Music Awards 2016 przydziela specjalna kapituła składająca się z przedstawicieli Radia ESKA, ESKA TV, eska.pl i eskaGO.pl. O tym, kto ostatecznie otrzyma statuetkę, zadecydują słuchacze Radia ESKA, widzowie ESKI TV, użytkownicy eska.pl i eskaGo.pl. Swój głos mogą oddać za pośrednictwem strony internetowej www.ema.eskago.pl.
Uroczysta gala wręczenia statuetek ESKA Music Awards 2016 odbędzie się 26 sierpnia w Szczecinie. Muzyczne show pokaże na żywo TVP 1, transmisję live będzie też można usłyszeć w Radiu ESKA, a retransmisja zostanie wyemitowana w ESKA TV. PR: Grupa ZPR

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz