środa, 13 lipca 2016

Dominika Sojda debiutuje!

Dominika Sojda - młoda, energiczna optymistka, która w tym roku zdała maturę. Muzyka towarzyszy jej od zawsze. Jest samoukiem, bo jak mówi, nauka przychodzi jej najłatwiej jak robi to sama. Zaczynała wrzucając swoje interpretacje ulubionych utworów na YouTube. Potem było już z górki… .
W 2013 roku wygrała kielecki Festiwal Scyzoryki. To właśnie tam poznała Karola Serka i Pawła Szcześniaka, z którymi obecnie tworzy muzykę. O swojej twórczości mówi, że jest optymistyczna, pełna energii, bo właśnie taki charakter ma młoda wokalistka, i taką energię chce przekazać słuchaczom. Dominika występowała na wielu scenach, zaczynając od małych kawiarnii, kończąc na większych, wojewódzkich koncertach. Dziś z kontraktem z Universal Music Polska rozpoczyna profesjonalną, muzyczną karierę.
Jej debiutancki singiel „Już Wiem, Że Ty” można usłyszeć w polskich stacjach radiowych, a dziś swoją premierę ma klip do tego utworu!

„Świat musimy postrzegać kolorowo! Taki jest też ten klip, radosny i podnoszący na duchu” – mówi wokalistka.


Dominika jest fanką nowoczesnej muzyki popowej. Jej ulubione wokalistki to Adele, Birdy i Amy Winehouse. Inspiracje muzyczne wokalistki sięgają jednak bardzo daleko i nie ograniczają się do jednego nurtu. Ambicja, talent i uroda - miejcie oczy i uszy szeroko otwarte. Dominika Sojda - będzie o niej głośno! 
 
 
PR: Universal Music Polska

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz