czwartek, 2 czerwca 2016

„Uwierz W Nas” - Nowa propozycja od Jeremiego Sikorskiego

Jeremi Sikorski miał zaledwie 15 lat, kiedy na półki sklepowe trafił jego debiutancki krążek. W 2013 roku założył własny kanał na YouTube, gdzie zamieścił swoje pierwsze covery wraz z akompaniującym mu na gitarze- bratem Arturem. Pierwszy autorski singiel „Bez Niej Nie Byłoby Nas”, który spotkał się z wielkim zainteresowaniem fanów i na chwile obecną ma ponad 3 miliony wyświetleń na You ubie.

Singiel „Uwierz W Nas” jest pierwszą zapowiedzią drugiego albumu Jeremiego. Opowiada o szlachetnym uczuciu, które odrzuca świat materialny i skupia się na dobru, które niesie za sobą miłość.

„Każdy przeżywa wzloty i upadki. Kiedy coś pójdzie nie tak, wydaje Ci się, że to koniec, zawsze jest sposób, żeby to zmienić! Stać nas na tysiące pomysłów. Uwierz w nas! Nigdy nie jest za późno, żeby coś zmienić!” – mówi Jeremi.

Artysta nie chcę jeszcze zdradzać szczegółów dotyczących przyszłego wydawnictwa. Wiemy tylko, że album dojrzewał wraz z autorem i będzie bardzo osobistym zapiskiem.

„Jestem zwyczajnym chłopakiem, którego pasją jest muzyka. Śpiewam, tańczę i cieszę się życiem. To bardzo proste, ale to właśnie jest moją receptą na życie” - mówi Jeremi.

 
 
 
 
PR: MyMusic Poland

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz