niedziela, 29 maja 2016

Sopocki Hit Kabaretowy [Polsat SuperHit Festiwal 2016]

Niedziela w trakcie Polsat SuperHit Festiwal 2016 będzie należała do ludzi kabaretu, którzy po solidnej, dwudniowej dawce muzyki uzupełnią odpowiednią porcją uśmiechu i humoru poziom serotonin i endorfin w społeczeństwie. W tym roku organizatorzy zapraszają widzów „W drogę” nie tylko po Polsce.
To będzie długa droga, bo wspólnie z najlepszymi artystami i osobowościami naszej sceny kabaretowej czekają nas ponad cztery godziny wyśmienitej zabawy przy premierowych skeczach i piosenkach. „W drogę” po naszych domach, drogach wojewódzkich i powiatowych, do Francji w ślad za naszą reprezentacją grającą na Euro wyruszą m.in.: Kabaret Ani Mru Mru, Kabaret Młodych Panów, Cezary Pazura, Neo-Nówka, Jerzy Kryszak, Marcin Daniec, Kabaret Skeczów Męczących, Mikołaj Cieślak z Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaret Rak i Krzysztof Piasecki.
Hasło wieczoru, jakże bliskie również wszystkim artystom, którzy pół swojego życia spędzają w samochodach i autobusach - słowem „w drodze”, przez wszystkie przypadki i wypadki odmienią nie tylko artyści kabaretowi, ale również aktorzy: Tamara Arciuch, Bartek Kasprzykowski, Sławomir Zapała czy Kacper Kuszewski z zespołem Leszcze. W swoich skeczach i monologach gwiazdy kabaretu nie zapomną o zbliżających się wakacjach, planowanych podróżach, „all inclusive” i naszych rodakach, którzy… są wszędzie. „W drodze”, podobnie jak przed rokiem, podczas Sopockiego Hitu Kabaretowego poprowadzi nas zaprawiony na dobre i na złe w scenicznym boju duet: Ewa Błachnio i Piotr Bałtroczyk.
Start 20:05 w telewizji Polsat.

PR: Biuro Prasowe Festiwalu

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz