poniedziałek, 9 maja 2016

Kasia Wilk wraca z nowym singlem - „Światłocień”!

Kasia Wilk prezentuje słuchaczom swój najnowszy singiel. „Światłocień” to efekt współpracy z doświadczonym muzykiem (m.in. Sofa, Organek) i producentem muzycznym Robertem Markiewiczem. Autorką tekstu, podobnie jak do wszystkich dotychczasowych utworów jest sama artystka.

Jak pisze Kasia na swoim profilu na Facebooku: „Mimo, że zniknęłam medialnie nie znaczy, że zniknęłam muzycznie... Pięć lat to długo i dało mi mnóstwo przemyśleń oraz nowych, pięknych doświadczeń muzycznych. Teraz prezentuję Wam utwór lekki, jasny - jaki można pokazać tylko w okresie letnim. Śpiewając go myślałam o ucieczce... kabrioletem, najlepiej kradzionym ;-) Ale "Światłocień" to opowieść o traktowaniu szarej rzeczywistości- tylko przenikając problem, "wchodząc" w niego głębiej jesteśmy w stanie go rozświetlić i dowiedzieć się czegoś więcej o sobie. Miłego odbioru, Kasia”.

Światłocień” został zakwalifikowany do konkursu SuperPremier, w ramach 53. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Artystka zaprezentuje go na żywo z zespołem już 4 czerwca.


 
 
 
PR: Management - Kasia Wilk

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz