piątek, 4 marca 2016

NOWA PŁYTA ANI DĄBROWSKIEJ JUŻ W SKLEPACH! ZOBACZ TAKŻE KLIP DO UTWORU „W GŁOWIE”

Ania Dąbrowska długo kazała czekać na swój nowy album. Jednak w dniu premiery ma dla swoich fanów całą masę niespodzianek!
Jak śpiewa w jednej z nowych piosenek – nic nie musi. To raczej my musieliśmy czekać na nowy materiał Ani Dąbrowskiej, tym razem wyjątkowo długo. Artystka poświęciła się bowiem życiu rodzinnemu, ale też postanowiła przemeblować swoje zaplecze artystyczne: zmieniła management, skład zespołu, producenta i wreszcie na nowo wymyśliła swoją muzykę, pozostawiając na szczęście te elementy, które zawsze były nieodzownymi elementami jej stylu: pastelowe ciepło głosu, szlachetne melodie i szczyptę melancholii w tle.
Od dziś najnowszy album Ani Dąbrowskiej zatytułowany „Dla Naiwnych Marzycieli” można znaleźć na półkach sklepowych, a także w serwisach streamingowych!
W sklepach znajdziecie dwie wersje albumu. Wersję podstawową zawierającą 10 utworów oraz wersje limitowaną wzbogaconą o dodatkowy krążek CD, na którym znalazło się 8 kolejnych, premierowych nagrań.Od dziś możecie również zobaczyć teledysk do utworu „W Głowie”. Klip został zrealizowany pod czujnym okiem reżysera Bo Martina.


 
 
 
PR: Sony Music Poland

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz