piątek, 29 stycznia 2016

Nowy singiel Lanberry już jest!

Zjawiskowa, utalentowana i zdeterminowana – tak najkrócej można opisać Małgorzatę Uściłowską znaną pod pseudonimem Lanberry. Wokalistka, która odważnie eksperymentuje z szeroko pojętą muzyką elektroniczną, właśnie zaprezentowała swój kolejny singiel - „Każdy moment”.

Ta liryczna piosenka – to kolejna, po utworze „Podpalimy świat” odsłona debiutanckiego albumu wokalistki, którego premiera zaplanowana jest na 4 marca br.

–  „(…) to piosenka, która pokazuje moją inną, bardziej liryczną i emocjonalną stronę. Utwór opowiada o tym, jak wielką siłę ma uczucie, które przychodzi do człowieka w niezbyt ciekawym momencie w życiu, kiedy wszystko wydaje się beznadziejne i szare. Właśnie wtedy, gdy najmniej się tego spodziewamy, rzeczywistość nabiera koloru i sensu” – mówi Lanberry.

Ona wie, jak swoim głosem zaczarować rzeczywistość. W utworze „Każdy moment” od pierwszego dźwięku buduje trochę nierealny, baśniowy klimat, który z każdą kolejną nutą coraz głębiej wciąga słuchacza. Akustyczne pianino i gitara, połączone z subtelnym syntetycznym brzmieniem, dopełniają całości tworząc utwór, który na długo pozostaje w głowie.
Lanberry profesjonalną karierę muzyczną buduje od 2010 roku. Na swoim koncie ma m.in. udział w płycie „Warsoul Experience” z projektem NOD, na której oprócz niej można było usłyszeć także: Wojciecha Waglewskiego, Marikę oraz rapera VNM’a. Debiutantka swoich sił próbowała także w programach typu talent show: występowała w The Voice of Poland oraz X-Factor.
Jesienią 2015 roku wydała pierwszy singiel „Podpalimy świat” i od razu zwróciła uwagę rynku muzycznego. Nagranie dotarło na pierwsze miejsca list przebojów największych polskich stacji radiowych, w tym RMF, ESKA i RMF MAXXX, a opiniotwórcze media umieściły ją na liście Ośmiu osób, którym warto się przyglądać w 2016 roku. Wiosną, Artystka wystąpi na Enea Spring Break Festival – festiwalu prezentującym najzdolniejszych młodych wykonawców. Rok 2016 będzie należał do niej!

 
 
 
Materiały: QL City

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz