poniedziałek, 4 stycznia 2016

NEO DEBIUTUJĄ - PIERWSZY SINGIEL „JA” JUŻ W SIECI!

NEO to ciekawie zapowiadający się zespół czterech chłopaków z pasją. Razem mieszkają, komponują, piszą teksty. Swoje życie podporządkowali muzyce, co czyni NEO prawdziwym bandem „z krwi i kości”. Wbrew wszelkim stereotypom, świadomie podjęli decyzję, że chcą grać razem.
 „Spełniać marzenia” to ich życiowe motto. NEO tworzy muzykę i chce się nią dzielić z publicznością oraz fanami – NeoDreamers, którzy cierpliwie czekają na premierę pierwszej płyty. W skład NEO wchodzą: Piotr ‘Pete’ Gozdek, Filip ‘Phil’ Habowski, Hubert ‘Mike’ Jabłoński i Marcin ‘Nico’ Nowak.

„Ja” jest pierwszym singlem NEO, promującym debiutancki krążek „Dreamers”. Piosenka miała swoją premierę 2 stycznia podczas programu Dzień Dobry TVN. Tego dnia w sieci pojawił się również klip!

Album „Dreamers”, wyprodukowany przez Jana Jakuba Mularzuka, Patryka Tylzę i IQ ART Music, ukaże się nakładem Warner Music Poland. Dokładna data premiery, podana zostanie 16 stycznia w Pytaniu na Śniadanie (TVP2), w dniu telewizyjnej premiery drugiego singla NEO pt. „Twój Czas”.



 
 
 
Materiały: IQ ART Music/Warner Music Poland

1 komentarz: