piątek, 18 grudnia 2015

ATOM - TABB & SOUND'N'GRACE JUŻ PLATYNOWY!

Sound'n'Grace i Tabb biją obecnie wszelkie rekordy popularności, w tym sprzedażowe. Ich wspólna płyta pt. „Atom” w błyskawicznym tempie pokryła się złotem, a teraz platyną. Wyróżnienie jest już oficjalnie potwierdzone przez ZPAV (15.XII.2015).
„Atom” spotkał się z pozytywnym odbiorem zarówno fanów jak i krytyków muzycznych. Pochodzą z niego takie hity jak: „Dach”, „Możesz Wszystko”, „Na Pewno”, „ Święta Będą Cały Rok” czy  „Someone”, które  przez wiele tygodni były najczęściej granymi polskimi piosenkami w rozgłośniach radiowych. Dowodem tego są liczne nagrody m.in. Eska Music Awards za Radiowy Debiut Roku.
Chór wystąpił również w filmie „Listy do M2”, a co więcej piosenka „Someone” promuje go. Sound'n'Grace bije też rekordy w ilości granych koncertów. Tylko w grudniu chór wystąpi na 24 bardzo dużych wydarzeniach.
Polacy pokochali pozytywny przekaz płynący z płyty „Atom”. To wielki sukces, który jest fenomenem w skali światowej. Nigdy bowiem wcześniej, w jakimkolwiek kraju żaden chór nie osiągnął sukcesu na miarę Sound'n'Grace. Chór wylansował hity, które są najczęściej granymi piosenkami w stacjach radiowych i co za tym idzie, ich debiutancka płyta sprzedała się w ilościach, których mogą im pozazdrościć największe gwiazdy w tym kraju (ponad 30 tys. sprzedanych egzemplarzy). GRATULACJE!
Materiały: MyMusic Group

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz