piątek, 3 lipca 2015

NOMINACJE DO ESKA MUSIC AWARDS 2015!

W dniu wczorajszym w warszawskim Pałacu Prymasowskim ogłoszono nominacje do Eska Music Awards 2015. 29 sierpnia w Szczecinie, po raz czternasty zostaną rozdane statuetki Eska Music Awards. Ceremonia wręczenia tych prestiżowych nagród, przyznawanych przez słuchaczy Radio Eska, na dobre wpisała się w krajobraz dorocznych, najważniejszych wydarzeń muzycznych w naszym kraju, które wyznaczają trendy na rynku fonograficznym. W tym roku nominowano ponad 20 artystów w siedmiu kategoriach: Najlepszy Hit, Najlepszy Artysta, Najlepsza Artystka, Najlepszy Zespół, EskaGo Award - Najlepszy Artysta W Sieci, Eska TV Award - Najlepsze Video oraz Najlepszy Radiowy Debiut. Największe szanse na zdobycie nagrody mają chór Sound'n'Grace, Sarsa i K2, którzy otrzymali po trzy nominacje.
Mimo, iż gala EMA 2015 odbędzie się tuż przed zakończeniem wakacji, organizatorzy zaplanowali jeszcze jeden event z akcentem eskowych nagród w tle. Już 24 lipca na koncercie „Odliczanie Do Eska Music Awards 2015” w Szczecinku, pojawią się tacy wykonawcy jak: Agata Dziarmagowska, Kasia Popowska, NPWN i inni. Podczas finałowej gali EMA 2015 wystąpią: Margaret, Grzegorz Hyży czy VIDEO, kolejni artyści zostaną ujawnieni wkrótce.
Od wczoraj na stronie ema.eska.pl, można głosować na swoje ulubione gwiazdy. To wy zdecydujecie kto zgarnie największą ilość statuetek.
Wystartowała również sprzedaż biletów na galę EMA Szczecin 2015, zakupu możecie dokonać m.in. na stronie bileteri kupbilecik.pl (w cenie 39zł).
Poniżej zamieszczam listę nominacji. Zachęcam do oddawania swoich głosów na ema.eska.plLista nominacji:                                                          GŁOSUJ
                                                                                  KUP BILET  
Najlepszy Hit
K2 feat. Buka - „1 Moment”
Sarsa - „Naucz Mnie”
Tabb & Sound'n'Grace - „Dach”
KaeN feat. WdoWA,Cheeba - „Zbyt Wiele”

Najlepszy Artysta
Grzegorz Hyży
Kamil Bednarek
Mrozu
Tabb

Najlepsza Artystkka
Ewelina Lisowska
Kasia Popowska
Margaret
Sarsa

Najlepszy Zespół
Bednarek
Enej
Sound'n'Grace
Video

EskaGO Award - Najlepszy Artysta W Sieci
Donatan & Cleo
K2
Grzegorz Hyży
Margaret

Eska TV Award - Najlepsze Video
Donatan & Maryla Rodowicz - Pełnia
 GrubSon feat. Krzysztof Zalewski - Złota Kula
Mrozu - Poza Logiką
Natalia Nykiel - Bądź Duży

Najlepszy Radiowy Debiut
Agata Dziarmagowska
K2
Sound'n'Grace
Sarsa


Materiały: Biuro Prasowe EMA

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz