wtorek, 7 lipca 2015

Marcin Molendowski debiutuje!

Marcin Molendowski, jeden z najbardziej rozpoznawalnych uczestników ostatniej edycji Voice Of Poland 2 lipca zaprezentował swój pierwszy oficjalny singiel zatytułowany „Głupie serce”.
Marcin szybko urzekł jurorów programu Voice Of Poland. - „Śpiewasz bardzo pięknie, bardzo melodyjnie, precyzyjnie, z lekkością, z uśmiechem, stylowo, dla mnie to po prostu był kunszt” - mówiła w programie o Marcinie Edyta Górniak, prowadząca drużynę, w której występował. Po zakończeniu piątej edycji Voice Of Poland wokalista nie tracił czasu. Już nagrał dwa pierwsze single zapowiadające jego solowy album. Pierwszy z nich, utwór zatytułowany „Głupie serce” swoją premierę miał w ubiegłym tygodniu. Kolejny, „Młode Ćmy”, zostanie zaprezentowany jeszcze przed końcem wakacji. Oba single zostaną wydane nakładem NLM Records.
Marcin Molendowski pochodzi z Gdyni, którą reprezentował mając jeszcze 14 lat w pierwszej edycji Bitwy na Głosy, w drużynie Maćka Miecznikowskiego. Swój warsztat doskonalił pod okiem m.in. Elżbiety Zapendowskiej oraz w czasie warsztatów Just Cover It, gdzie poznał swojego obecnego trenera – Bartka Cabonia. Zdobył tytuł Kaszubskiego Idola 2012 i tryumfował w wielu konkursach i przeglądach muzycznych. Na co dzień pełen zwariowanych pomysłów, uśmiechnięty chłopak, który upust swojej energii dawał m.in. na deskach Teatru Muzycznego w Gdyni oraz tworząc swój solowy materiał. Jego koncerty to starannie zaplanowane show, którym dorównać chciałby swojej idolce, Beyonce.
Posłuchajcie koniecznie debiutanckiego singla Marcina - „Głupie Serce”!

Materiały: New Line Music Management

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz