środa, 3 czerwca 2015

Zobacz najnowszy teledysk zespołu Friday Flash !

Friday Flash to nowy zespół na polskiej scenie, grający melodyjnego rocka, pełnego pozytywnej energii. To rockowa marka, która swoją muzyką chce pokazać, że czas na świeżość w środowisku mocnego grania. Słychać w niej różnorodne klimaty: od klasycznych, przez mocne  gitarowe, aż po nowoczesny, alternatywny rock.
Od jakiegoś czasu grupa pracuje nad materiałem, którego odsłoną są single „Ukrywane przed światem” oraz najnowszy „Zamieniłeś Marzenia”, do którego nakręcony został również klip. Tego trzeba posłuchać bo Friday Flash ma ambicje nieco namieszać na polskiej scenie rockowej.
Wokalistą zespołu jest znany z udziału w Must Be The Music - Tylko Muzyka, Paweł Łankiewicz, którego niepowtarzalna barwa głosu, doskonale synchronizuje się z mocnym brzmieniem warstwy instrumentalnej.
W teledysku do „Zamieniłeś Marzenia”, zagrali znani m.in. z serialu „Malanowski i Partnerzy” (detektywi) Tomasz Mandes i Anna Lucińska, a także towarzyszący im (aktor) Tomasz Oświeciński.
Świat znany z filmu Davida Finchera to również rzeczywistość wielu polskich karierowiczów i być może to pchnęło reżysera do podjęcia takiego tematu. Akcja teledysku rozgrywa się między innymi w apartamencie hotelu The Westin Warsaw, za którego drzwiami rozgrywają się dramatyczne sceny z udziałem głównego bohatera (Tomasz Mandes). Kulminacją całej opowieści jest scena nierównej walki, w której wściekły biznesmen staje naprzeciw doświadczonego uczestnika ulicznych walk (Tomasz Oświeciński).
Zachęcam do oglądania!

Materiały: VARSOVIA LAB

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz