poniedziałek, 22 czerwca 2015

HURTS prezentują nowy klip oraz pierwsze szczegóły trzeciej płyty!

Wielkimi krokami zbliża się długo oczekiwana premiera nowej, trzeciej płyty brytyjskiego duetu Hurts. Czy znajdą się na niej radiowe hity typu „Wonderful Life” czy bardziej podniosłe numery w stylu „Miracle” z drugiego krążka? Na odpowiedź będziemy musieli poczekać do 9 października, kiedy album „Surrender” trafi do sprzedaży, ale już teraz w pełni możemy poznać jego przedsmak – do sieci właśnie trafił klip do pierwszego singla „Some Kind Of Heaven”. Po jego obejrzeniu nie ma się wątpliwości, że szykuje się kolejny wielki przebój w karierze zespołu.
W minionym tygodniu Hurts zagrali dwa specjalne koncerty w Londynie i Berlinie, gdzie po raz pierwszy na żywo zaprezentowali kilka utworów z nowej płyty. Fani, także z Polski, usłyszeli na nich poza „Some Kind Of Heaven” także utwory „Rolling Stone”, „Weight Of The World”, a także wyjątkowo taneczny „Nothing Will Be Bigger Than Us”.
Hurts nie ujawnili jeszcze okładki swojego nowego wydawnictwa, znana jest natomiast tracklista „Surrender”. W Polsce krążek ukaże się nakładem Sony Music Poland.


Tracklista płyty „Surrender”:

Surrender
Some Kind Of Heaven
Why
Nothing Will Be Bigger Than Us
Rolling Stone
Lights
Slow
Kaleidoscope
Wings
Wish

Deluxe:
Perfect Timing
Weight Of The World
Policewoman

Materiały: Sony Music Poland


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz