środa, 6 maja 2015

Sarsa o singlu NAUCZ MNIE oraz debiutanckiej płycie!

„Naucz mnie” to debiutancki singel wokalistki będący zapowiedzią albumu, którego premiera przewidziana jest po wakacjach.
Piosenka jest połączeniem dotychczasowych doświadczeń Sarsy, czyli muzyki alternatywnej z popem. W rezultacie powstał utwór o olbrzymim potencjale przebojowości, łącząc w sobie akustyczne dźwięki z wysublimowaną elektroniką i wyraźnym beat’em.

Jak mówi sama Artystka: „Naucz mnie” pokazuje w jaki sposób można połączyć klimaty offowe, alternatywne z odpowiednio dobranymi dźwiękami pop. Dzięki nośności utworu „Naucz mnie” mogę przyciągnąć szersze grono odbiorców do mojej twórczości alternatywnej. To krok do przodu w moich dotychczasowych dokonaniach, bo czuje, że udało mi się pokazać, że muzyka pop to szerokie pojęcie i nie musi kojarzyć się z muzyczną tandetą.  Z popu wzięłam to, co najbardziej szlachetne i ciekawe, to, co idealnie współbrzmi z muzyką wybiegającą poza mainstream, jaką dotychczas uprawiałam”, dodając: „Płyta będzie tak jak moja muzyczna wrażliwość – bardzo różnorodna. Nie zabraknie charakterystycznych kompozycji z mojej przeszłości, które wiem, że mają swoich odbiorców (,,Chill” , ,,Nienaiwne”, ,,23 lata”, ,,Brown Eyes”). Utwory powstawały z różnymi składami z jakimi grałam, ale zawsze były one odzwierciedleniem mojej wizji artystycznej. Dlatego ich produkcja zostanie oparta o polskich realizatorów”.

„Naucz mnie”, swój początek realizacyjny miał w Polsce, ale w rezultacie został on sfinalizowany przez producentów brytyjskich.

„Myślę, że to dobry pomysł, że produkcja wyszła poza granice Polski. Dzięki temu powstał sound, który wyróżnia się na tle innych, polskich piosenek. Sądzę, że nadchodzi czas, by korzystać z potencjału zachodnich kolegów, ponieważ w Polsce liczba dobrych producentów jest mocno ograniczona” – wyjaśnia Sarsa.

A tekst?

„Moja natura jest gdzieś w swoim korzeniu bardzo nostalgiczna i emocjonalna, dlatego tekst, na pozór radosny, opowiada o buncie przeciwko tym, którzy nas blokują, chcą wiecznie zmieniać i odbierają w ten sposób wolność, której każdy człowiek, a tym bardziej artysta potrzebuje by móc tworzyć i funkcjonować po swojemu. Muzyka i teksty, które piszę są zawsze bardzo osobiste – w tej formie chcę dzielić się ze światem swoimi przeżyciami i przemyśleniami. Wierzę, że są ludzie, którzy utożsamiając się z utworem odnajdują ukojenie, czy wskazówki jak żyć szczęśliwie – do tej pory pisanie prawdziwych tekstów się sprawdziło, mam nadzieje że tak będzie również przy utworze „Naucz mnie”.


Materiały: Konfederak Management

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz