piątek, 22 maja 2015

Monika Kuszyńska w finale 60 Konkursu Piosenki Eurowizji - Wiedeń 2015!!!

Monika Kuszyńska w finale 60 Konkursu Piosenki Eurowizji - Wiedeń 2015. Polka niezwykłym wykonaniem piosenki  „In The Name Of Love (Obudź Się i Żyj”, wyśpiewała sobie drugi bilet do wielkiego finału, który odbędzie się już jutro.
„In The Name Of Love”/„Obudź się i żyj” jest efektem pracy twórczego duetu, jakim jest Monika (słowa) i jej mąż, Kuba Raczyński (muzyka). Utwór stworzony został specjalnie na tę okazję i stał się jednocześnie zapowiedzią drugiej solowej płyty artystki. Z myślą o polskich odbiorcach, piosenkę nagrano również w polskiej wersji językowej. Jej tytuł to: „Obudź się i żyj". Utwór zapowiada drugi solowy album artystki, którego premiera zaplanowana została na jesień 2015 roku.
Oprócz Polki do finału, zakwalifikowali się również artyści m.in. z takich krajów jak: Szwecja, Wielka Brytania, Słowenia, Francja czy Litwa.
Dziękujemy Monice za reprezentowanie Polski w tym międzynarodowym wydarzeniu i jednocześnie zachęcam do oglądania jutrzejszego finału o 21:00 w TVP1. Miejmy nadzieję, że Monice uda się po raz kolejny zachwycić publiczność oraz jury i wygrać tegoroczną edycję konkursu Eurowizji. Trzymajcie kciuki!!! Monika wystąpi jako 18 artysta konkursu.
A tym czasem obejrzyjcie wczorajszy występ.

Materiały: Warner Music Poland

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz