sobota, 30 maja 2015

DZIEŃ II - POLSAT SUPER HIT FESTIWAL 2015

Dziś drugi dzień sopockiego  „Polsat SuperHit Festiwal 2015”. Oto atrakcje, jakie czekają nas podczas tego wieczoru.


Boso na szczyt. 10-lecie zespołu Zakopower” otworzy drugi dzień Polsat SuperHit Festiwal

Rockowe ciało i folkowa dusza to ich znak rozpoznawczy. 100 koncertów rocznie, tysiące wiernych fanów i liczne nagrody już od pierwszego roku istnienia. Niepowtarzalny głos wokalisty, górala z krwi i kości, Sebastiana Karpiela–Bułecki oraz intrygujące kompozycje Mateusza Pospieszalskiego. Tak w skrócie opisać można fenomen grupy Zakopower. Podczas jubileuszu, nie zabraknie największych przebojów formacji jak: „Boso”, „Bóg Wie Gdzie”, „Galop” czy „W Dzikie Wino Zaplątani”.


Koncert „Radiowy Przebój Roku - Super Hit FM”

Po raz pierwszy w historii Telewizja POLSAT i Związek Producentów Audio-Video (ZPAV)  przedstawią ranking przebojów najczęściej granych w polskich stacjach radiowych. Lista wykonawców powstała na podstawie danych z blisko 80 polskich stacji radiowych. Grzegorz Hyży, Ania Wyszkoni, Maleńczuk, Mrozu, LemON, Bracia, Bednarek, Margaret, czy też duet Liber i Natalia Szroeder – to m.in. utwory tych topowych wykonawców usłyszymy na scenie sopockiej Opery Leśnej drugiego dnia Polsat SuperHit Festiwal.
Pierwsza edycja koncertu „Radiowy Przebój Roku – Super Hit FM” to niezapomniane, emocjonujące muzyczne doznania przy dźwiękach energetycznych przebojów, które najczęściej słyszeliśmy w czasie spędzanym w towarzystwie radiowej anteny. Teraz widzowie i zgromadzona w Operze Leśnej publiczność będą mieli niepowtarzalną okazję, nie tylko zachwycać się brzmieniem największych hitów, ale i zobaczyć swoich ulubionych wykonawców. Poznamy też „Złotą Siódemkę” -  artystów, których utwory znalazły się w siódemce najchętniej granych w radiowych rozgłośniach. Największe przeboje, niezwykła energia i świetna zabawa - to wszystko czeka nas już dziś.
Lista uczestników koncertu:

 • Kamil Bednarek, który wykona utwory „Chodź Ucieknijmy...” i „Chwile Jak Te”
 • Igor Herbut z zespołem LemON, którzy wykonają filmowy hit „Wkręceni- Nie Ufaj Mi”
 • Liber & Natalia Szroeder, wykonają swój przebój „Teraz Ty”
 • Margaret zaśpiewa chwytliwe „Wasted”
 • Ania Wyszkoni wykona swój letni przebój  „Biegnij Przed Siebie”
 • Kasia Popowska zaśpiewa „Przyjdzie Taki Dzień”
 • Bracia zagrają „Po Drugiej Stronie Chmur”
 • Grzegorz Hyży wykona „Na Chwilę”oraz „Wstaję”
 • Maciej Maleńczuk & Psychodancing zagrają „Ostatnią Nockę”
 • Mrozu wykona trzy przebojowe numery „Jak Nie My To Kto” wraz z liderem grupy Afromental - Tomsonem, „Nic Do Stracenia” z chórem Sound'n'Grace, a także  „Poza Logiką”
 • Mesajah zaśpiewa swoją rytmiczną „Drugą Połowę” oraz „Szukając Szczęścia”
 • Najlepszy Przekaz W Mieście wykonają „Zawsze Do Celu”.

Wieczór pełen emocji, zakończy niezwykły recital „Beata i Bajm Jakich Nie Znacie”

„Dwa serca, dwa smutki”, „Noc po ciężkim dniu”, „Biała Armia”, „Myśli i Słowa” to tylko, niektóre z przebojów jakie wybrzmią dzisiaj w Operze Leśnej. Ponad 35 lat na scenie, jeden z najbardziej zmysłowych wokali polskiej piosenki, dziesiątki przebojów o niebanalnym popowo-rockowym brzmieniu. Zespół Bajm i jego  wyjątkowa liderka o czterooktawowej skali głosu, wielkim temperamencie i charyzmie – Beata Kozidrak pojawią się na sopockiej scenie w recitalu „Beata i Bajm Jakich Nie Znacie”. Usłyszymy największe, bijące rekordy popularności hity Bajmu wykonane w towarzystwie orkiestry pod dyrekcją Zygmunta Kukli!

Start o 20:05, transmisja w telewizji POLSAT.  Polecam!

Materiały: Biuro prasowe festiwalu

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz