sobota, 25 kwietnia 2015

Pierwsze szczegóły debiutanckiej płyty TABB & Sound'n'Grace!

Po sukcesie albumu „Z całych sił”, na którym zaśpiewał Grzegorz Hyży (finalista programu X Factor), a z którego pochodzą tak wielkie hity jak „Na chwilę”, ” Wstaję” czy „Pusty dom”... Tabb poszedł o krok dalej i do współpracy zaprosił Sound’n’Grace, okrzyknięty przez jurorów programu Mam Talent najlepszym chórem w Polsce... zespół znany też z wielkiego hitu „Nic do stracenia” nagranego z Mrozem.
Zwiastunem efektu tej współpracy jest singiel „Dach”., który błyskawicznie stał się mega hitem, będąc przez wiele tygodni najczęściej graną polską piosenką w radiach a teledysk najczęściej emitowanym w stacjach TV. Sam singiel DACH jest cały czas jedną z najczęściej słyszanych piosenek i bije rekordy sprzedaży digitalnej. Kolejny singiel usłyszymy już w kwietniu, a płyta Tabb& Sound'N'Grace trafi do sklepów już 2 czerwca...
ATOM jest to płyta dla ludzi pozytywnych od ludzi pozytywnych. Nie opowiada o chodzących ideałach
- bohaterowie w tekstach popełniają błędy, jednak nie poddają się, wyciągają lekcje, a porażki przekuwają w zwycięstwa, szczególnie to najważniejsze - nad samym sobą. Ten album ma być zastrzykiem dobrej energii, przypomnieniem, że warto być wdzięcznym, warto określić w życiu właściwe priorytety, warto mu zaufać. Mówi o mocy jaką nosimy w sobie jako wspólnota - co jest nawiązaniem do idei chóru, ale też o indywidualnej mocy drzemiącej w każdym z nas. To tak jakby ktoś pukał do ciebie z przesłaniem: Hej, masz TO w sobie i TO czeka na odkrycie. To może być miłość, pasja, wiara, siła, nadzieja - co wybierzesz. Jeśli miałabym wybrać tylko jedną z dziesiątek fraz jakie tworzą debiut Tabb / S&G, to byłoby to: "tak samo ważny dąb jak łupina, wokół nikogo się nie kręci świat, jedyne co dziś masz to ta chwila, bądź jak ptak" – pisze Patrycja Kosiarkiewicz, autorka tekstów na płyte ATOM.
Na półkach dobrych sklepów muzycznych, płyta - „Atom”, pojawi się nakładem wytwórni MyMusic Group oraz GORGO. Na dzień dzisiejszy, nie została jeszcze ujawniona tracklista wydawnictwa, poniżej zamieszczam okładkę.


Materiały: GORGO MUSIC

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz