rtbnow.com, 156, DIRECT smartadserver.com, 2301, RESELLER google.com, pub-9655409891876729, DIRECT, f08c47fec0942fa0 #contact: contact@rtbnow.com Muzomaniak - Blog muzyczny: Własna myśl

wtorek, 29 października 2013

Własna myśl

Od lat słucham muzyki pop, to mój klimat :), dlatego na tym blogu piszę właśnie o takim gatunku muzyki. W ostatnich tygodniach w mojej playliście MP3 znalazły się piosenki polskich wykonawców np: Kasia Gomoła - Tysiąc Braw czy Dawid Kwiatkowski - Na Zawsze. Szanuję twórczość naszych artystów naprawdę jest czego słuchać. Nie ograniczam się tylko do odsłuchu polskich produkcji również w swojej fonotece mam kawałki zagranicznych artystów, jednak częściej są wybierane polskie piosenki. :-)
Kupowanie płyt w sklepach muzycznych , uważam za jak najbardziej normalne, w ostatnich latach w sieci pojawiły się cyfrowe sklepy muzyczne takie jak Muzodajnia.pl, iTunes czy iplay. W jednym z nich często kupuję MP3, jest to legalne i wysoko jakościowe naprawdę polecam, prócz piosenek masz satysfakcję, że nie ściągnąłeś piracko kawałku. Dlatego zachęcam wszystkich do kupowania muzyki w sklepach i legalnie w internecie :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz